Старий Дуб

Готель «Старий Дуб»
розташований в парковій зоні при в'їзді в Трускавець

Готель «Старий Дуб» розташований в парковій зоні при в'їзді в Трускавець, на території готелю де ростуть дуби яким більше 150 років.

Готель має свою унікальну історію, якої більше 45 років. За весь час готель відвідали гості з усього СНД і зарубіжжя, так-же проживали відомі політики і зірки шоу-бізнесу. Готель був побудований в 1975 році для перших осіб ЦК КПРС, тому має унікальний парк дубових і хвойних дерев, які зберігають свою історію.

У готелі 84 комфортабельних сучасних номери з індивідуальними балконами. Кожен номер не повторюється, має свій дизайн. З вікна відкривається шикарний вид на паркову зону готелю з могутніми високими дубами і ялинами.

Основний напрямок нашого готелю це мінеральні води "Нафтуся" і "МАРІЯ". На підставі цих лікувальних вод ми надаємо широкий спектр медичних, косметологічних і масажних послуг. У готелі працює бювет мінеральної води.

Готель «Старий Дуб» надає трансфер від однієї людини: Львів-Трускавець, Трускавець-Львів.
Так-же готель пропонує екскурсії на будь-який смак, охоплюючи території Прикарпаття, Карпат, Закарпаття, Львова та його околиці, замків Львова та ближнього зарубежья.Трі рази в тиждень пропонуємо ознайомчу екскурсію по Трускавцю.
Забронювати номер

Унікальний парк

Готель «Старий Дуб» має унікальний парк дубових і хвойних дерев.

Лікувальні води

На основі лікувальних вод "Нафтуся" і "МАРІЯ" ми надаємо косметологічні та масажні послуги.

Сучасні номери

У готелі 84 комфортабельних сучасних номери з індивідуальними балконами.

Наша команда

Ресторан готель Старий Дуб
Відпочивайте у нас і Ви ще не раз до нас повернетеся

Бронювання номерів і замовлення столиків OnLine і по телефону

Приймаємо замовлення на протязі дня без обідньої перерви та вихідних

Якщо ви не знайшли відповідь на сайті, зателефонуйте нам.
Контакти

Ресторан готель Старий Дуб

Ресторан готель «Старий Дуб» знаходиться в курорті Трускавець. Для гостей комплексу «Старий Дуб» ми передбачили власний бювет з мінеральними водами Трускавця. Насолодитися мінеральною водою можливо і в центральному бюветі міста, який знаходиться поруч з прекрасним міським парком.

Курорт Трускавець

Трускавець насамперед популярний завдяки мінеральній воді «Нафтуся», яка утворюється в курортному парку міста.

Мінеральна вода «Нафтуся»

Унікальність води в тому, що вона містить органічні речовини, які володіють унікальними жовчогінні і сечогінні властивості, завдяки чому настає нормалізація порушень імунітету і припинення інфекційного процесу в будь-якій системі. Також споживання «Нафтуся» сприяє виробленню в організмі людини прибутків, які впливають на імунні клітини і діють як своєрідна жива вакцина. Саме тому для Гостей комплексу ми передбачили власний бювет з мінеральними водами Трускавця.